Україна оптимістична :)

Домен www.kolopatriotiv.org був зареєстрований в далекому 2008 році. Ідея була створити соціальну мережу та об’єднати усіх патріотів України. Можливо, нині хтось з моїх підписників пам’ятає той період існування «Кола Патріотів». Нам не вистачало потужостей, а з появою Facebook взагалі стало зрозуміло, що ідея розвитку оремої соціальної мережі стає безперспективним.

Проте, контроль над самим доменом я ніколи не втрачав. Інколи я повертався до роздумів, яким чином його можна перезапустити. Відповідь прийшла нещодавно.

Останнім часом, спілкуючись в Facebook, я помітив досить руйнівну тенденцію в поведінці українців. Ми любимо критикувати, схильні до негативу та постійного хейту усього довкола! Напевне, ця модель закладена, в першу чергу, негативним ставленням до політики і зневірою наших громадян у справедливість.

Проте, за цією цілковитою зрадою, ми практично не помічаємо позитивних явищ! Хтось скаже – так їх же немає зовсім! А я скажу – це неправда! І саме оновленим «Колом Патріотів» буду щодня доводити це!

Відтепер на цьому домені www.kolopatriotiv.org запущений ресурс «Україна оптимістична :)». І саме в цьому особисто я нині бачу патріотизм – підтримати те позитивне, добре, ефективне та прогресивне, що відбувається в нашій країні! І розповісти про це тим, хто втратив віру в Україну.

Позитив

Конструктив

Досягнення

Розвиток

Майбутнє

Ось основні маркери, за якими ми будемо формувати контент нашого проекту!

Якщо Ви уважно подивитеся на ресурс, то побачите, що в ньому немає розділу «Політика». Як на мене, саме ця сфера нині отруює наше з Вами життя. І я, на жаль, тут практично не бачу позитиву… Проте, якщо Ви мене переконаєте, що в політиці також є позитивні зрушення – я визнаю це і обов’язково ця інформація з’явиться на сайті!

Отже, ми розпочинаємо! І якщо Ви розподіляєте нашу думку, маєте, що сказати про «Україну оптимістичну» - долучайтесь!

Якщо Вам до вподоби наша ідея і Ви маєте змогу підтримати нас фінансово – будемо щиро вдячні!

Також надсилайте нам свої матеріали на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – ми обов'язково їх розглянемо! Проте, не вимагайте від нас їх безумовного розміщення – такого не буде! Є редакційна політика, є ідейна складова проекту і є моя особиста думка як автора проекту.

Вірю, що разом ми зможемо побачити зовсім іншу Україну. Україну, в якій є, чим пишатися! Яку є за що цінити та любити! І пам'ятайте: «Світ належить оптимістам, песимісти - всього лише глядачі» (Франсуа Гізо).

З повагою, автор проекту

Вячеслав Чапайкін

Усі статті автора